PRÁCE, KTERÁ VÁS BUDE BAVIT

U nás nejste jen studenti, ale jste partneři, na kterých nám záleží i po skončení kurzu.

KURZ JE PRO VÁS, POKUD CHCETE:

  • získat komplexní přehled o online marketingu a české eCommerci od A do Z
  • začít pracovat jako online markeťák v oborech jako jsou PPC, COPYWRITER, SPRÁVCE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ, správce
    E-SHOPU, tvorba WWW STRÁNEK, aj.
  • získat široké a pevné základy, na kterých budete budovat svoji další kariéru ve světě eCommerce
  • nechcete jít rovnou na specializované kurzy z oblasti  marketingu jako jsou PPC nebo Analytika, protože se bojíte, že lektoři budou mluvit o něčem, čemu nerozumíte

CO VÁS ČEKÁ?

13 NÁROČNÝCH DNŮ

kdy se téměř nezastavíme a společně pojedeme na maximální výkon

KROK PO KROKU od A po Z

budeme vám věnovat maximální pozornost v malé skupině o max. 8 lidech, u nás žádná otázka není hloupá

AKTIVNÍ PRÁCE A TVORBA

žádné sezení a poslouchání našich monologů - kurz není jen “one man show”

CHECKLISTY A SKRIPTA

návody, tipy, triky a pracovní listy pro vaši novou kariéru

k tomu vám pomůžeme vymyslet, nastavit a nalajnovat všechny kroky a postupy ke startu vaší nové kariéry ve světě eCommerce

ŽÁDNÁ TEORETICKÁ NALÍVÁRNA - JEDEME PRAXI

1.3.- 17.3.2021
online z pohodlí vašeho domova

13 dnů online vstupy 2 x denně
dopoledne 8,30 - 12,00
odpoledne 16,30 - 20,00

⬇ online ⬇

# 13 intenzivních a interaktivních výukových dnů

#pracujete přímo na VAŠICH NEBO NAŠICH REÁLNÝCH PROJEKTECH

#odnášíte si pro praxi použitelné dovednosti

#PŘEHLED - PROFILACE- KARIÉRA

Online marketing je dynamický obor, který se rychle rozvíjí, kterému je potřeba se kontinuálně věnovat a vzdělávat se v něm, abyste  dosáhli maximálního úspěchu.

Studujte z pohodlí domova

Z obýváku, ložnice nebo třeba z kavárny. Pohodlně a hlavně na pohodu.

Stačí vám počítač nebo mobil a internet.

2x denně po dobu 13ti dnů se připopojte, poslouchejte, diskutujte, navrhujte, ptejte se, .. lektor je s vámi v daný čas a je zajištěna bezprostřední interakce a zpětná vazba všech účastníků kurzu.

Maximální počet účastníků kurzu je 6 - 8, takže  vám věnujeme individuální pozornost.

OSNOVA KURZU

  • 1
    ZÁKULISÍ WEBU A ESHOPU PRAKTICKY
    domény, hosting* webové stránky na redakčním systému Wordpress* tvorba a správa e-shopu* rozmístění modulů e-shopu přívětivého pro zákazníka* rozložení a funkce* vkládání textů a položek. Vytvoříte si svoji první webovou stránku - i pár položek v e-shopu, poznáte tak, co se skrývá ,,ZA,,
  • 2
    TECHNICKÉ ZÁZEMÍ A SEO
    co je SEO* indexace webových stránek* klíčová slova* Nadpisy H1, H2, tagy a description* jak strukturovat na webu/e-shopu texty* optimalizace obrázků* linkbuilding* link farmy vs. dobré odkazy - jaký je rozdíl a jak na to* práce se SW sloužících k podpoře SEO* správný popis zboží
  • 3
    MARKETING
    marketingový mix analýza konkurence* SWOT analýza* zákazník* rámec SEE-THINK-DO-CARE* marketingový plán, strategie. Jsou to vůbec první kroky, které musíte udělat, než se vrhnete na samotný marketing.
  • 4
    OBSAHOVÝ MARKETING
    výhody obsahového marketingu + praktické využití napříč disciplínami digitálního marketingu* využití analýzy klíčových slov* kvalita obsahu* copywriting - texty na web, reklamní texty, ostatní texty (články, blogy, soc. sítě apod.)* copywriter - co by měl znát a umět* blog - kde a jak blogovat* PR články* plánování obsahu*
  • 5
    DIRECT MARKETING
    e-mailing* e-book s napojením na e-mailing - proč, výhody, zásady* vyhodnocování emailingu* online chaty
  • 6
    PPC
    pojmy CTR, CPC, konverze* nepovolený obsah* vyhledávací a obsahová síť* nastavení kampaní a sestav, vytváření reklam* typy cílení* reklamní formáty* dynamický retargeting a remarketing* produktové inzeráty* optimalizace kampaní, měření úspěšnosti a práce s daty* to vše na Google a Seznam
  • 7
    ZBOŽOVÉ VYHLEDÁVAČE
    Heureka* Zboží.cz* Google Merchant Center* Shopping Ads (Nákupy Google)* importy* optimalizace* analytika. Analytik z vás za jeden den nebude, ale základní povědomí o této problematice mít budete 🙂
  • 8
    SOCIÁLNÍ SÍTĚ
    zákazník na sociálních sítí* algoritmy sociálních sítích* organický vs. placený dosah* výběr sociální sítě pro podnikání/projekt* proč byste neměli stavět sociální sítě jen na množství "like" či "srdíček"?* FACEBOOK (FB)* stránka versus skupina* základní nastavení stránek* správný popis v informacích stránky* nastavení událostí* druhy příspěvků + jejich plánování* základní nastavení skupin* Business manager (BM)* BM - Napojení firemního profilu na instagram* 3 druhy reklamy na FB - která z nich je ta "nej"?* BM - Správce reklam na FB* remarketing na FB* INSTAGRAM (IG)* vytvoření firemního profilu* správné nastavení profilu* zásadní rozdíl mezi FB a IG* zabezpečení profilu* IG příspěvky* IG stories* hastagy* plánování příspěvků
  • 9
    GRAFIKA PRO WEBY A ESHOPY
    obrázky, carussely pro weby a e-shopy* obrázky na sociálních sítích* pravidla pro vzhled reklam* fonty* bannery - velikosti pro různé příležitosti* SW vhodné pro grafiku a práce s nimi
  • 10
    ANALYTIKA
    nastavení GA, správa a struktura účtu* vložení kódu na stránky a eshop* hierarchie organizací, účtů, uživatelů, služeb a výběrů dat* propojení GA a Google Ads* filtry výběru dat* zdroje návštěvnosti* monitorování stavu a výkonu účtu* měření, měření a měření* seznamy uživatelů pro remarketing a chytrý seznam pro remarketing* nástroje pro tvorbu adres* URL* Google Data Studio (GDS)* Google search Console* Index Google* Zobrazení stránek* Žádné strachy, toto opravdu jen nakousneme 🙂
  • 11
    JAK MŮŽU VYDĚLÁVAT NA INTERNETU?
    psaní a prodej e-booku* affiliate (propagujte a získávejte podíl)* webináře

a navíc BONUS

  • 1
    PODNIKATELSKÉ MINIMUM A LEGISLATIVA V PRAXI
    právní minimum pro eshopaře* dodavatelsko - odběratelské smlouvy* služby e-shopů* platební brány, EET* GDPR
  • 2
    NA VOLNÉ NOZE
    úvod do podnikání a účetnictví* jak a za kolik fakturovat* optimalizace daňových nákladů*
  • 3
    SPRÁVA DIGITÁLNÍHO MARKETINGU
    pomocníci pro vaši efektivní práci - tipy a triky

PROČ PRACOVAT

v online marketingu ?

LEKTOŘI KURZU

#alena#monika #edita

#iveta #lenka #kamila

  • jsme lektoři z PRAXE
  • spravujeme vlastní e-shopy a www stránky
  • pracujeme pro naše klienty v oborech eCommerce a online marketingu
  • vzdělávání dospělých se věnujeme několik let
  • neustále se vzděláváme a sledujeme aktuální trendy v oboru
  • předáme vám naše zkušenosti
  • naučíme vás vyvarovat se našich chyb
  • budeme vám k dispozici i po ukončení kurzu

                ... zkrátka vás v tom nenecháme

NEJLEPŠÍ NÁPADY VZNIKAJÍ SPOLEČNĚ

rezervujte si s námi nezávaznou konzultaci

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • po ukončení kurzu ZDARMA zkouška PROFESNÍ KVALIFIKACE  (hodnota 4.500 Kč) dle hodnotícího standartu NSK Specialista marketingu
  • osvědčení o absolvování rekvalifikace
  • 3 hodiny INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE vašeho projektu ZDARMA (hodnota 1.500 Kč)
  • přeškolení NOVINKY v eCommerce v roce 2021 ZDARMA (hodnota 3.500 Kč)
  • CENA KURZU 18.990 Kč                  AKCE 13.200Kč
  • DALŠÍ MOŽNÉ SLEVY
    • ... pro více informací volejte: 776 121 222
  • ZDARMA
    • psací potřeby
    • tištěné materiály, skripta
    • e-learning a online materiály
    • přeškolení NOVINKY v eCommerce ZDARMA v roce 2021 (hodnota 3.500 Kč)
    • konzultace
    • zkouška profesní kvalifikace dle hodnotícího standartu NSK Specialista marketingu

počet dnů

13

čas

8,30 - 12,00 16,30 -20,00

počet osob

8

nová cena

13.200 Kč
  • ORGANIZAČNÍ INFORMACE
    • studujete z pohodlí domova, stačí mít počítač či mobil a internet, tištěné studijní materiály vám zašleme poštou
  • MOŽNOSTI ÚHRADY
    • bankovním převodem nebo online kartou
  • JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ
    • cena kurzu je plně splatná před zahájením kurzu
    • GARANCE - pokud se vám kurz nebude zamlouvat, můžete po prvním dni zažádat o storno a vrátíme vám kurzovné v plné výši.

NAŠE KURZY JSOU KREATIVNÍ A ZÁBAVNÉ - TAK JAKO MARKETING

PEČLIVĚ SE PŘIPRAVUJEME NA KAŽDÝ KURZ

HÝČKÁME SI VÁS

NAŠE KURZY SPLŇUJÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ

JSME TÝM LEKTORŮ z praxe

PRAVIDELNĚ SE SAMI ŠKOLÍME v ČR i v zahraničí

SRDEČNĚ VÁS VÍTÁME v A.V.O.