TO JSME MY 

A.V.O.

akreditované vzdělávací středisko

DĚLÁME NAŠE PODNIKÁNÍ JINAK - SRDCEM A S DOBRÝMI ÚMYSLY

A není to jen klišé na papíře... Jsme sociální podnik, který se řídí základními principy. Mezi ty hlavní patří, že více jak 60 % našich zaměstnaců jsou osoby znevýhodněné na trhu práce. Mezi našimi zaměstnanci najdete převážně maminky, které mají těžce nemocné dítě. Poskytujeme jim vyjmečné podmínky práce - mohou pracovat z domova a čas si řídí samy. 

Více jak 51 % našeho zisku reinvestujeme do firmy, do vzdělávání našich zaměstnanců a inovací. Řídíme se enviromentálními zásadami a spolupracujeme s místními školami či domovy pro seniory. 

PRO NÁS NEJSTE JEN ČÍSLA - ALE POMÁHÁME VÁM VE VAŠEM OBCHODU NEBO V NOVÉ KARIÉŘE 

DOVOLTE MI PŘEDSTAVIT ...

#alena

Ing. et Mgr. Alena Minxová *autorizovaná osoba zkoušek profesní kvalifikace * garant rekvalifikačních kurzů * ředitel společnosti *

ODBORNOST

PPC
analytika
email marketing
podnikání a vedení firem
účetnictví a daně
tvorba a správa eShopu

PRAXE

14 let vlastní eShopy
13 let online marketing
3 roky marketingová agentrura
VŠ : Ekonomika podniku a Andragogika

Alčin nejoblíbenější citát je „Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod“ a pravdou je, že ji tento citát absolutně vystihuje. Díky Alče celý náš „AVO svět“ funguje - je nejen majitelkou a jednatelkou Akademie vzdělávání online, ale je to také energická žena se spoustou nápadů. Už 14 let úspěšně podniká na poli eCommerce, je majitelkou několika e-shopů a marketing je podle ní něco, co spojuje dva odlišné světy. Tedy svět obchodníka a svět zákazníka. Stále si stojí za přesvědčením, že každý produkt nebo služba má svého zákazníka, jen je potřeba ho najít a správně se mu věnovat. Alča není jen tvrdou byznysmenkou, ale je i mámou dvou dětí a hlavně člověk, který má neuvěřitelné sociální cítění. Ne nadarmo založila náš sociální podnik, kde dává příležitost i těm, kteří mají chuť pracovat, ale nemají to v životě úplně easy. K tomu ještě založila Vzdělávací nadační fond Future Generation, pracuje srdcem a pomáhá těm, co to potřebují. Jsme ráda, že ji mám – kamarádku – kolegyni – šéfovou.

Monika - lektoro ALENĚ

OSOBNOST

introvert jak kdy
optimista
noční sova

CO MILUJU

svoje děti
jejich kočky
léto
moře
cestování
cappuccino
dortíky

CO FAKT NE

závist
pomluvy
kopr
bláto v zimě
pavouci
ranní vstávání

#monika

Ing. Monika Dittmannová

ODBORNOST

sociální sítě
texty všeho druhu
e-mailing

PRAXE

6 let správa soc. sítí
10 let se věnuje psaní

Původ jména ‚Monika‘ se odvozuje z řeckého ‚monos‘ (= sama, jedinečná) nebo latinského ‚monere‘ (= radit, poradit). Ne vždy význam jména odpovídá osobnosti jeho nositele, ale v případě naší Moniky sedí dokonale: V pozici obchodního solitéra se spoustu let úspěšně věnovala obchodní činnosti v IT sféře, aby následně v současné firmě propojila své obchodní zkušennosti se svou přirozenou touhou věnovat se lektorské praxi a předávání odborných znalostí všem zájemcům o obor, který je úzce spjatý s obchodnicinou, tedy marketing. V rámci toho se též specializuje na copywriting a správu sociálních sítí. Cílevědomou profesionalitou a bezprostředním přístupem s úsměvem na tváři vás okouzlí nejen v naší kanceláři, ale třeba i na motorkářských setkáních, běžecké trati, horských tůrách nebo v rodinném kruhu, kde nejčastěji čerpá energii a nápady pro naše zákazníky.

Edita - lektoro Monice

OSOBNOST

z poloviny introvert
realista
noční sova

CO MILUJU

svoje děti
úsměv
podzim
tůry
hory
cappuccino

CO FAKT NE

křik
neserióznost
zimu
myšky

#edita

Edita Hadrová

ODBORNOST

podnikání
účetnictví
grafika

PRAXE

5 let účetnictví a daně
6 let grafika

Eďa je žena mnoha tváří. Před „tabulí“ je jako ryba ve vodě a miluje kontakt s lidmi – studenty. Je to veselá kopa a naši studenti její workshopy milují. Svou pozornost zaměřuje hlavně na školení grafiky a účetnictví a daně jsou pro ni ten správný rybník. Další její velkou devízou je skvělá vyřídilka a pořádkumilovnost. Předejte jí papíry, doklady, podněty, reference – prostě cokoli, co potřebujete založit a někdy za pár let i najít. Eďa v Akademii pracuje na částečný úvazek, protože její syn potřebuje mimořádnou péči. I přes tuto životní komplikaci se uměla přenést a našla si prostor pro realizaci sebe sama. Svůj volný čas vyplňuje mnoha aktivitami – běhá, rybaří nebo háčkuje. Jestli chcete slyšet upřímný názor – zeptejte se jí. I když tu bude nepříjemná odpověď, stejně vám ji řekne. A toho si na ni cením.

Andy - lektor, obchodní zástupceo EDITĚ

OSOBNOST

extrovert
optimista
skřivan

CO MILUJU

svou rodinu
sport
rybaření
dobré jídlo
mléko s kapkou kávy

CO FAKT NE

přetvářka
lež
kopr
žáby

#andrea

Andrea Smékalová

ODBORNOST

grafika
tvorba a správa webu
účetnictví
tvorba a správa eShopu

PRAXE

10 let správa eShopů a webů
8 let grafika
8 let účetnictví

Andy je obchoďák tělem i duší. Brázdí silnice českých luhů a hájů. Jezdí za zákazníky, řeší jejich požadavky na jejich půdě, nabízí naše stálé kurzy nebo domlouvá individuální školení. Nebojí se zvednout telefon a zavolat na „studený kontakt“, vyřešit připomínky, napsat e-mail. Její další potenciál je v kreativní práci. Letáky, bannery, scénáře, videa – to je to místo, kde se cítí jako ryba ve vodě. Je to věc, která ji baví a od ostatních lektorů-matadorů nasává zkušenosti při našich workshopech – tak, aby si mohla celý kurz grafiky převzít do vlastní režie. Andy je skromná holka, která kope za svůj tým. Jsem ráda, že má práci, která ji baví – zároveň si plánuje čas podle svého, mívá často homeoffice, aby se starala o svého syna. Andy je naše sluníčko a s úsměvem na rtech vyřeší každý problém.

Alena - lektor, ředitel společnostio ANDY

OSOBNOST

extrovert
optimista
skřivan

CO MILUJU

pozitivní lidi
cestování
hudba
knihy
presso s mlékem
čokoládu
olivy

CO FAKT NE

závist
koprová omáčka
mytí nádobí
pavouky