TO JSME MY 

A.V.O.

akreditované vzdělávací středisko

DĚLÁME NAŠE PODNIKÁNÍ JINAK - SRDCEM A S DOBRÝMI ÚMYSLY

A není to jen klišé na papíře... Jsme sociální podnik, který se řídí základními principy. Mezi ty hlavní patří, že více jak 60 % našich zaměstnaců jsou osoby znevýhodněné na trhu práce. Mezi našimi zaměstnanci najdete převážně maminky, které mají těžce nemocné dítě. Poskytujeme jim vyjmečné podmínky práce - mohou pracovat z domova a čas si řídí samy. 

Více jak 51 % našeho zisku reinvestujeme do firmy, do vzdělávání našich zaměstnanců a inovací. Řídíme se enviromentálními zásadami a spolupracujeme s místními školami či domovy pro seniory. 

PRO NÁS NEJSTE JEN ČÍSLA - ALE POMÁHÁME VÁM VE VAŠEM OBCHODU NEBO V NOVÉ KARIÉŘE 

DOVOLTE MI PŘEDSTAVIT ...

#alena

Ing. et Mgr. Alena Minxová *autorizovaná osoba zkoušek profesní kvalifikace * garant rekvalifikačních kurzů * ředitel společnosti *

ODBORNOST

PPC
analytika
email marketing
podnikání a vedení firem
účetnictví a daně
tvorba a správa eShopu

PRAXE

14 let vlastní eShopy
13 let online marketing
3 roky marketingová agentrura
VŠ : Ekonomika podniku a Andragogika
Alčin nejoblíbenější citát je „Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod“ a pravdou je, že ji tento citát absolutně vystihuje. Díky Alče celý náš „AVO svět“ funguje - je nejen majitelkou a jednatelkou Akademie vzdělávání online, ale je to také energická žena se spoustou nápadů. Už 14 let úspěšně podniká na poli eCommerce, je majitelkou několika e-shopů a marketing je podle ní něco, co spojuje dva odlišné světy. Tedy svět obchodníka a svět zákazníka. Stále si stojí za přesvědčením, že každý produkt nebo služba má svého zákazníka, jen je potřeba ho najít a správně se mu věnovat. Alča není jen tvrdou byznysmenkou, ale je i mámou dvou dětí a hlavně člověk, který má neuvěřitelné sociální cítění. Ne nadarmo založila náš sociální podnik, kde dává příležitost i těm, kteří mají chuť pracovat, ale nemají to v životě úplně easy. K tomu ještě založila Vzdělávací nadační fond Future Generation, pracuje srdcem a pomáhá těm, co to potřebují. Jsme ráda, že ji mám – kamarádku – kolegyni – šéfovou.
Edita - lektoro ALENĚ

OSOBNOST

introvert jak kdy
optimista
noční sova

CO MILUJU

svoje děti
jejich kočky
léto
moře
cestování
cappuccino
dortíky

CO FAKT NE

závist
pomluvy
kopr
bláto v zimě
pavouci
ranní vstávání

#edita

Edita Hadrová

ODBORNOST

marketing
podnikání
účetnictví
grafika

PRAXE

7 roků marketing a sociální sítě
5 let účetnictví a daně
6 let grafika
Eďa je žena mnoha tváří. Před „tabulí“ je jako ryba ve vodě a miluje kontakt s lidmi – studenty. Je to veselá kopa a naši studenti její workshopy milují. Svou pozornost zaměřuje hlavně na školení grafiky a marketingu. Sociální sítě jsou pro ni ten správný rybník a věnuje se jim jako naše hlavní firemní ,,markeťačka,,. Další její velkou devízou je skvělá vyřídilka a pořádkumilovnost. Předejte jí papíry, doklady, podněty, reference – prostě cokoli, co potřebujete založit a někdy za pár let i najít. Eďa v Akademii pracuje na částečný úvazek, protože její syn potřebuje mimořádnou péči. I přes tuto životní komplikaci se uměla přenést a našla si prostor pro realizaci sebe sama. Svůj volný čas vyplňuje mnoha aktivitami – běhá, rybaří nebo háčkuje. Jestli chcete slyšet upřímný názor – zeptejte se jí. I když tu bude nepříjemná odpověď, stejně vám ji řekne. A toho si na ni cením.
Iveta - lektoro EDITĚ

OSOBNOST

extrovert
optimista
skřivan

CO MILUJU

svou rodinu
sport
rybaření
dobré jídlo
mléko s kapkou kávy

CO FAKT NE

přetvářka
lež
kopr
žáby

#iveta

Iveta Kolářová

ODBORNOST

grafika
tvorba a správa webu
účetnictví
tvorba a správa eShopu

PRAXE

10 let správa eShopů a webů
8 let grafika
8 let účetnictví
Iveta je obchoďák tělem i duší. Brázdí silnice českých luhů a hájů. Jezdí za zákazníky, řeší jejich požadavky na jejich půdě, nabízí naše stálé kurzy nebo domlouvá individuální školení. Nebojí se zvednout telefon a zavolat na „studený kontakt“, vyřešit připomínky, napsat e-mail. Její další potenciál je v kreativní práci. Letáky, bannery, scénáře, videa – to je to místo, kde se cítí jako ryba ve vodě. Je to věc, která ji baví a od ostatních lektorů-matadorů nasává zkušenosti při našich workshopech – tak, aby si mohla celý kurz grafiky převzít do vlastní režie. Iveta je skromná holka, která kope za svůj tým. Jsem ráda, že má práci, která ji baví. Iveta je naše sluníčko a s úsměvem na rtech vyřeší každý problém.
Alena - lektor, ředitel společnostio IVETĚ

OSOBNOST

extrovert
optimista
skřivan

CO MILUJU

pozitivní lidi
cestování
hudba
knihy
presso s mlékem
čokoládu
olivy

CO FAKT NE

závist
koprová omáčka
mytí nádobí
pavouky