REZERVACE NA LIVE STREAM OD 16.3.2020

VÝBĚR VARIANTY*

📍10 dnů 📍 po - pá 📍8,30 - 15,30 📍

KURZ  ZAČÍNÁ JIŽ V PONDĚLÍ 16. BŘEZNA

LIVE STREAM přenos z prezenčního kurzu

SPECIALISTA online MARKETINGU

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY 

Jak začít?

Zaregistrujte se na LIVE STREAM přes formulář. Po obdržení rezervace vytvoříme fakturu, kterou vám zašleme k proplacení. Bohužel online platba kartou není nyní dostupná (ale pracujeme na tom). Po připsání platby na účet nebo na základě potvrzení o zaslání platby vás zařadíme do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budou zveřejňovány přenosy.

Příprava na výuku

Den před nadcházejícím vyučovacím dnem, tj. poprvé v neděli 22.3., zveřejníme podrobnou osnovu na další den + odkazy na nástroje, které budeme používat. Všechny nástroje jsou online a jsou zdarma. Nic víc vás to tedy nebude stát.

Co potřebuji k připojení?

Internet, Facebookový profil přes něj vás zařadíme do uzavřené skupiny, kde bude probíhat vysílání, počítač nebo TV, na kterém si Live strem pustíte.

C okdyž budu muset odběhnout a nebudu přítomen celý den?

Live stream umožňuje vracet si záznam. Můžete tedy odejít a po návratu pokračovat, kde jste skončili - případně něco ,,přeskočit,, :).

Dá se to stihnout všechna ta témata?

Ano dá, kurzy učíme prezenčně už nějaký ten pátek :). Neřešíme omáčky, jdeme rovnou k věcí. Nezahlcujeme vás informacemi, omáčkami, ale jen fakty, které využijete v praxi. Uvědomete si prosím, že to je kurz celé šíře online marketingu. Abyste získali povědomí o každé jeho části a dokázali to implementovat v praxi. Nejdeme do hloubky, nestanou se z vás za den specialisti. Je to první krok.

Co se stane

Odpověď na otázku

Co když mi spadne internet?

To bohužel my neovlivníme, ale záznam bude dostupný min.7 dnů. Pokud by u vás došlo k delšímu výpadku, ozvěte se nám, určitě to vymyslíme.

Jak to u vás chodí?

LIVE STREAM je přenost toho co se děje v učebně. Netočíme tedy online video pro vás - nestojíme škrobeně u tabule a nečteme připravené texty. Chodíme, sedíme, mácháme rukama, komunikujeme s lidmi z prezenčního kurzu. Když se někomu sekne počítač, můžeme na minutu zmizet z obrazovky. Vzhledem k tomu, že jsou zavřené školy, tak 2 účastnicím prezenčního kurzu zajišťujeme i hlídání - tak občas může z vedlejší místnosti proběhnout dítě. Jsme pohodový, je u nás super atmosféra, nehrajeme si na nic. Ochutnejte s námi tu pohodu.

Co když mám dotaz

Prioritně odpovídáme na dotazy prezenčních studentů. Budeme se snažit být alespoň jedna lektorka online i pro vaše dotazy - ale není to jednoduché skloubit, tak se může stát, že vám odpovíme až v přestávce nebo na konci dne. To je bohužel nevýhoda vaší osobní nepřítomnosti na kurzu.

Chci se přihlásit na odběr po 16.3.

To samozřejmě můžete, k dispozici budete mít i streamy z předchozích dnů.

Proč komplexní marketing?

Pokud máte vlastní e-shop nebo službu, ..pokaždé je vhodné používat jiný nástroj a cílit ... tady to pls dopiš, už nevím. Styl že se rozhodneš zaěřit jen na sítě - koupíš si i skvělý nástroj - ale kdyžnevíš v jaké nákupní fázy zákazníka ho použít,na co cílit, je to zbytečné.

NAŠE KURZY JSOU KREATIVNÍ A ZÁBAVNÉ - TAK JAKO MARKETING

PEČLIVĚ SE PŘIPRAVUJEME NA KAŽDÝ KURZ

HÝČKÁME SI VÁS

NAŠE KURZY SPLŇUJÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ

JSME TÝM LEKTORŮ z praxe

PRAVIDELNĚ SE SAMI ŠKOLÍME v ČR i v zahraničí

SRDEČNĚ VÁS VÍTÁME v A.V.O.

PROČ PRACOVAT

v online marketingu ?